Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
kackabo
27. srp 2010

Naše miminko

26. srpna 36.DC jsem se odvážila udělat test, protože moje bazální teplota, se stále držela na těch 37,2. Na testu se během ani né minuty objevila druhá nepatrná čárečka. Vůbec jsem tomu nechtěla věřit, říkala jsem si že to stejně opět nevýjde, už se mi stalo hodněkrát že jsem měla ducha a pak nic.
Tentokrát to ale bylo něco jiného, teplota se stále držela a testík krásně sílil 39. DC jsem měla už krásně pozitivní test - 2 pořádný dálnice. Už jsem tomu začala věřit, začala jsem být unavená, boleli mě prsa a dostavil se hustý bílý výtok.
Jednou v neděli mě pobolívalo dost břico, tak jsem se vydala na pohotovost, protože moje dr. měla 14 dní dovču a já jsem chtěla být klidná, dr. mi potvrdil dle UTZ 5.-6. tt a dle ms asi 5+3, měla jsem hrozně radost, viděla jsem malinkou dutinky na UTZ.
Za týden jsem šla ke své dr. To už jsme 6+4 dle UTZ a dle ms 7+4, jsme sice mladší, ale je to díky dlouhým cyklům, které jsem mívala až 38.
Dostali jsme průkazku, dr tam už viděla začínající srdíčko.
Další kontrola za 3 týdny, což je 4. října. Jelikož na tuto dr. slyším samé stížnosti, dostala jsem doporučení k jiné, u které už jsem objednaná také na 4. října, už se moc těším až toho cvrčka opět uvidím, tatínek půjde s námi, snad bude v pořádku a krásně roste - toho se nejvíc bojím. 29. října jsem začala ale špinit proto si nás nechali na týden v nemocnici na pozorování. 5. října jsme šli do porodny, mimčo se má k světu, měříme 2,5 cm a máme se čile k světu. Další kontrola 2.11.
Mamince začíná být špatně a bolí jí hodně prsa, snad nevolnosti ustoupí, protože se 20.11. stane mladou paní 🙂.

16. 11. jsme byli na další kontrole - jsme 16 tt - máme 10 cm a mimčo se krásně na utz vrtělo, má se k světu, mamince už není špatně, těhotenství si užívá a pomalu začíná nakupovat výbavičku.

Kontrola 14.12. triple testy - negativní - mimčo se má k světu a od 18 tt začíná kopat. vše je v pořádku.

Náš malý miláček se má moc dobře, už zkouší mamku čím dál tím více, budí ji i v noci, ale to naše zlatíčko. Kontrola 11.1.2011 dopadla moc dobře, 13. 1. jdeme na 3D utz už se moc těšíme.

Další poradna za námi - vše je v pořádku. 2.2. test na cukrovku - vypila jsem to v pohodě a i mi to chutnalo - uvidíme co výsledky.

Porod už se blíží, může přijít už každým dnem, jsem otevřená na 1 prst, takže jen čekáme kdy to příjde.

5. května jsem měla termín porodu, ale náš prcek né a né ven, takže ve čtvrtek 12. května nastupujeme na vyvolání do porodnice.
Snad půjde všechno hladce a brzy se dočkáme našeho miminka.

kackabo
autor

kacmelina: fakt jo? no mě zatím moc neroste a to jsme už 16 tt dle utz já jsem před těhu měla bříško plochý takže roste pomalinku, ale každá to má jinak. hodně štěstíčka ať vám to výjde.

19. lis 2010