
13 / 14
Už jsem velký kluk, umím říct, jak se jmenuji i s příjmením a vím i kolik mi je let x-)
...a moc pěkný kluk 🙂
4. pro 2011
Tadeášku přejeme Ti k narozeninkám všechno nej nej nej,hlavně zdravíčko. Jsi veliký šikulka
4. pro 2011

...a moc pěkný kluk 🙂
Tadeášku přejeme Ti k narozeninkám všechno nej nej nej,hlavně zdravíčko. Jsi veliký šikulka
No to jsi šikulka Tádíku 🙂 Ten náš Táďa mluvit vůbec nechce ☹