
9 / 17
Vím, že se tématicky Pat a Mat nehodí, ale Tadeášek je miluje, tak jsem mu plakát nechala.
moc krasny nabytek, taky chcem koupit !!
29. říj 2011
krásný to je z ikey??něco podobného schíním jen v bílé díky moc!
6. říj 2012
kackark
autorJj, teď tam mám už 4 košíky, kde mají děti různé normalně špatně uklízející si hračky a Táda uklízí krásně sám 😵
6. říj 2012
Nádherné nábytek. Taky zrovna tohle řešíme na hračky, strašně moc se nám to hromady. Mohla bych Vás otravovat, jestli by jste mi to mohla změřit vnější rozměry a rozměry tech vnitřních dílů? Jestli by se to k nám vešlo. Byla bych Vám strašně moc vděčná