
14 / 17
Myslím, že se vyplatily, i staré stěny hned vypadají jinak.
Děkuji mnohokrát hned jdu juknout...
30. říj 2011
Jen teď koukám, že tam mělo být asi safari a ne farma...možná máte oboje...
30. říj 2011
Kačko pošleš mi taky odkaz prosím i na tu síť? Ty samolepky jsou skvělý!
27. kvě 2013
Dobrý den,
mohu se zeptat odkud máte tak krásné samolepky a jestli opravdu drží? náš malý má nějaké na stěně bagr atd...ale stále je přelepuje ze zdi na zeď....děkuji