icon
1 / 85
Dekorace do nového pokojíčku? Třeba kolem přebalováku.
avatar

Taky máme a malý zvířátka pořád škrábe :D

11. zář 2011
avatar
kackark
autor

@kfitecko23 A drží? Máme malému už budou za chvíli dva, tak ho to tak lákat snad nebude. Ale asi to nejsou moc velké obrázky, že?

11. zář 2011
avatar

@kackark Tak ta žirafa má tak 15cm a ten zbytek tak 10cm, mám to nalepené kolem přebalováku. 🙂 Zatím drží hezky 🙂

11. zář 2011
avatar
kackark
autor

@kfitecko23 Děkuji, tak to je opravdu maličkaté. A máš to přímo na zdi?

11. zář 2011
avatar

Jo mám jestli chceš pošlu foto 🙂

11. zář 2011
avatar
kackark
autor

@kfitecko23 To budeš moc hodná, písnu Ti do IP mail.

11. zář 2011
avatar

my je máme nad postýlkou na zdi a drží pěkně 🙂

11. zář 2011
avatar
kackark
autor

@smahulkaa Tak to mám radost. Díky moc za reakce. Díky nim jsem rozhodnutá, že je pořídíme určitě 😵

11. zář 2011
avatar

@kackark no u nás je prodávaj vietnamci za 25kč máme hodně druhů,malá je miluje🙂

11. zář 2011
avatar
kackark
autor

@smahulkaa Tak ta cena je parádní. Přiznám se, že k vietnamcům nechodím, tak nemám přehled. Já vše nakupuji přes net, poslední dobou i na sebe, nějak mě lítání po obchodech s malým a bříškem neláká a koukám, že o hodně přicházím 😀

11. zář 2011
avatar

@kackark tak u nás mají vietnamci super věci nakupuju tam hlavně drogerii tu maj levnější jak v krámě🙂

11. zář 2011
avatar
kackark
autor

@smahulkaa Na netu se cena pohybuje totiž tuším kolem 69,- a když přimyslím poštovné ☹ Asi budu muset vyrazit na nákupy 😀

11. zář 2011
avatar

Já mám nad postýlkou taky tu samou dekoraci 🙂. Koupila jsem ji za 40kč a je supr. Držet na zdi drží, jen se mi trošku odlepovala, ale po druhém přitlačení to vypadá, že nespadne 🙂.

12. zář 2011
avatar

Ahoj..také je mám.. i ve svém albu.. Vypadají moc hezky 🙂

14. zář 2011
avatar

no to je nádhera, Můžu se zeptat odkud? Mě by se to taky do pokojíčku líbilo. Děkuji

9. lis 2011
avatar

Máme podobné nad přebalovákem a kluci na těch figurkách odmala můžou oči nechat 🙂

16. lis 2011