icon
12 / 85
Mašinky nesmí chybět x-)
avatar

Syn dostal k vánocům a od rána vláček jezdí a tankuje.🙂 Vůbec ho to ještě neomrzelo. Mohu doporučit!

11. zář 2011
avatar
kackark
autor

@gabin6 Tak to mám radost, zdá se, že je to dobrá volba 😵

11. zář 2011