icon
58 / 85
Už objednaná čepička...
avatar

jéé to je uper epička.prosím odkud je???

12. zář 2011
avatar
kackark
autor

@roniinka Určo, písnu IP.

12. zář 2011
avatar

@kackark děkuji 😉

12. zář 2011
avatar
kackark
autor

@roniinka Není, zač 😵

12. zář 2011
avatar

@kackark v té bude teploučko.-)

12. zář 2011
avatar

ta je krásná a určitě i teploučká, prosím odkud je?

13. zář 2011
avatar
kackark
autor

@anastazye Písnu do IP😵

13. zář 2011
avatar

@kackark napište mi taky odkud je. ta nemá chybu

13. zář 2011
avatar

@kackark Plofím - plofím, kde je k mání tak úžasná čepule?

13. zář 2011
avatar
kackark
autor

@louders Máš v IP 😵

13. zář 2011
avatar

@kackark Moc díky za info 🙂

13. zář 2011
avatar

Krásná čepička, prosím také o info odkud je. Děkuji

13. zář 2011
avatar
kackark
autor

@petramiky Už je v IP🤐

13. zář 2011
avatar

prosím,prosím taky bych ráda odkaz,děkuju moooc😀

14. zář 2011
avatar

jestli se teda můžu přidat, tak prosím také o IP, děkuji 🙂

15. zář 2011
avatar

Jééé mohu také poprosit o odkaz?? 🙂 Je moc hezká.

15. zář 2011
avatar
kackark
autor

@pamik111 Určitě, písnu IP.

15. zář 2011
avatar

můžu taky poprosit o adresu na tento skvost? Díky 🙂

16. zář 2011
avatar
kackark
autor

@okcelok Jasně 😵

16. zář 2011
avatar

Schvaluji výběr 🙂 Krásná čepička a i plno jiných věcí v obchůdku. Můžu internetový obchůdek jen doporučit. Prodejkyně je moje velice dobrá kamarádka. Má nádherné a kvalitní zboží.

16. zář 2011
avatar
kackark
autor

@renatab Díky. Taky se už čepičky nemůžu dočkat 😵

16. zář 2011
avatar

Dobry vecer, muzete mi prosim prozradit odkud mate tu krasnou cepicku? Velmi dekuji a preji hezky vikend

16. zář 2011
avatar
kackark
autor

@agula Jasně, ráda. Písnu Ip😵

16. zář 2011
avatar

jeee kde bych sehnala tuto čepku. v modrém

17. zář 2011
avatar

zdravim, taky poprosim info ohledne e-shopu.....diky Ifka

18. zář 2011
avatar
kackark
autor

@sofinulik Odkaz je v IP😵

19. zář 2011
avatar

taky moc prosím 🙂

19. zář 2011
avatar
kackark
autor

@vixtori Jasňačka, písnu IP😵

19. zář 2011
avatar

Též se přidám s prosbičkou infa ohledně e-shopu 🙂 čepička i ostatní věci jsou nádherné

19. zář 2011
avatar
kackark
autor

@1leontynka Jdu na to 😵

19. zář 2011
avatar

@kackark děkuju!

19. zář 2011
avatar

ahoj, taky bych chtěla vědět kde se dá tahle krásná čepička sehnat. Dík🙂

21. zář 2011
avatar
kackark
autor

@jesterka01 Písnu, neboj😵

21. zář 2011
avatar

Ahoj, krásná čepička - moc prosím o odkaz. Děkuji 🙂

2. říj 2011
avatar

taky prosím o dokaz 🙂 díky

5. říj 2011
avatar
kackark
autor

@bangie Určo, písnu do IP😵

5. říj 2011
avatar

Kači, můžu poprosit taky o odkaz? Sháním takovou pro Lelinku 🙂

10. říj 2011
avatar

Zdravím, moc prosím taky o odkaz.Čepička nemá chybu, stejně tak další věci ve Vašem albíčku.je to pro mne inspirace.Děkuji, mějte se hezky.🙂

10. říj 2011
avatar
kackark
autor

@janases Děkuji moc za pochvalu a odkaz pošlu do IP 😵

11. říj 2011
avatar

Prosím také o www. 😉 Děkuji

11. led 2012