
49 / 85
Tyhle závěsy už v pokojíčku jsou:-)
Ona je moc pěkná i tahle kombinace. Prostě je to takové neutrální - ani modrá, ani růžová 😀
13. zář 2011
Parádní závěsy, konečně, které se mi líbí 🙂))) Můžu se zeptat, kde se dají sehnat? Díky 🙂)
9. lis 2011
My máme v kombinaci zeleno-žluté 🙂