
55 / 85
Dekorační sít nesmí chybět! x-)
supeeer.... na dekorační síť taky koukáme🙂 a uvažujeme, že pořídíme🙂....
13. zář 2011
taky chceme pořídit, asi žlutou
15. zář 2011
u nás zase ta žlutá vynikne ... nechali jsme prcka vybrat si výmalbu herničky a prcek si vybral opravdu "hustou" barvu, řekněme sytou tyrkysovou. Já dokoupila žluté sedací vaky, takže ta síť bude taky do žluta. Ale zatím se nemůžu dokopat do objednání kvůli poštovnému.
15. zář 2011
Tak na to by se Tibor jednou pověsil a bylo by po síti 🙂
21. zář 2011
kackark
autor@vlastovka385 Val, taky že je plánovaná do výšky, aby na ní prozatím tygr nemohl😀
21. zář 2011
Taky chci pořídit, jen váhám s barvou ☹ Jakou pořizujete? Oranžovou?