
51 / 85
A nebo tyhle? Líbí se mi ty palmy. Mezi ně bych naaranžovala dekorační síť na obrázky.
ty jsou z mého pohledu mnohem zajímavější a hezčí
15. zář 2011
s hlasováním asi pozdě, ale jsem taky určitě pro tyto 🙂
16. říj 2011

ty jsou z mého pohledu mnohem zajímavější a hezčí
s hlasováním asi pozdě, ale jsem taky určitě pro tyto 🙂
Tyhle jsou určitě lepší, jsou věrohodnější, aspoň Táďu nebudeš mást fialovou krávou, teda slonem 🙂