
45 / 85
Tak tenhle stoleček už nějaký pátek doma slouží a je naprosto perfektní! Z jedné strany hladká plocha na kreslení, když se otočí tak je tam podložka vhodná pro lego i duplu a dá se úplně vyndat a nalít vodu, je tam i špunt. Takže celé léto byl venku.
opravdu moc hezký, můžu se zeptat kde se dá pořídit? Něco obdobného tedy tvarově má IKea, ale tohle je asi jiný výrobce že?
15. zář 2011
aha, moc děkuju 😉
15. zář 2011
koukla jsem na MMB a myslím, že se to jen stejně jmenuje, ale stejný to určitě není, neboť Ikea ty funkce na stolečku nemá 😉
15. zář 2011
moc pěkný