
57 / 85
Ten už je taky doma, jen v oranžové x-)
kackark
autor@konik88 Už jí máme přidělanou tak provizorně. Protože se nedá vrtat do stropu, je tam rákos. Přivrtal manžel na zeď kus prkýnka a k tomu to přitloukl hřebíčkem, ale určitě by to šlo třeba na nějaký háček. Je to super na takové blbůstky a třeba plínky. Ty spodní přihrádky si Táda obhospodařuje sám 😀
28. zář 2011
taky mame,dala jsem do toho jen plysaky a ani jich neni moc a uz se to nahore provesuje :(, mam poveseno na garnyzi.
10. říj 2011
my jsme navrtali do stropu skobu a drží, je parádní 🙂
11. říj 2011
tohle taky určo půjde jednou do pokojíčku 🙂
16. říj 2011
Taky chci něco takového do pokojičku. Jak ji připevníte?