icon
56 / 85
Právě dorazila první věc do nového pokojíčku. Mám ohromnou radost. Je krásnější, pevnější i barva je sytější, než jsem si vůbec dovolila představovat:-)
avatar

Můžu poprosit o kontak na tu síť? vypadá skvěle.díky předem.

19. zář 2011
avatar
kackark
autor

@vapetka Určo, ráda písnu IP😵

19. zář 2011
avatar

dobrý den, můžu poprosit také o kontakt, děkuji

20. zář 2011
avatar
kackark
autor

@t_petra Určo, písnuu IP 🙂

20. zář 2011
avatar

můžu taky poprosit do IP o odkaz kde se dá sehant?Děkuji

22. zář 2011
avatar
kackark
autor

@vendulka Určitě, jdu na to😵

22. zář 2011
avatar

Ahojky! Chtěla jsem se zeptat, jak jsou řešené ty spoje ok - jsou tam uzlíky? Diky

15. říj 2011
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
kackark
autor

@kaatulkaa Kači (snad jsem odhadla jméno správně ) Opravdu tam jsou uzlíky, jakoby takové do trojůhelníku, ze tří stran, nevím, jak líp to popsat, jestli budeš chtít nafotím ti to detailněji.

16. říj 2011
avatar

Jj, odhadla 🙂 To mi stačí, fotit to nemusíš, jen mě zajímalo, jak mají ty spoje pořešené - jestli to alespoň pár obrázků a nějakých drobností vydrží 🙂

16. říj 2011
avatar
kackark
autor

@kaatulkaa Myslím si, že určo udrží, chci koupit lehké plastové količky.

16. říj 2011
avatar

Ty už mám, tak teď už jen mí na co připínat 🙂

16. říj 2011
avatar

krásný den, mohu také poprosit o odkaz nebo adresu kde se dá síť sehnat. Předem děkuji 🙂

24. říj 2011
avatar

chci také pro malou na vánoce, hledám odkud objednat, prosím o kontakt do IP, díky🙂

8. lis 2011
avatar

@kackark mohu taky prosím prosím vyškemrat odkázek? 😀 děkuji je suprová

21. čer 2013