
22 / 85
Nakonec to vyhrál tento s 16ti autíčky., Uloven dnes v Tescu za 399,-
To budou očička pod stromečkem zářit🙂
30. zář 2011
Tohle dostal Kája loni na vánoce byly mu 2, a teda škoda peněz autíčka nevydrží je to takový tenky plast všechno:(
11. říj 2011
nám vydržel aspon ten tahač🙂
11. říj 2011
my máme tohle auto doma od loňského ježíška a je v pohodě, Ondra si s ním hodně vyhraje a rozbil jen jedno autíčko, jinak drží 🙂
14. lis 2011
ja jsme to kupovala kamaradce min rok k jeziskovi pro jejiho syna taky se mu to libilo ale me to prijde jako kus plastu :( kdybych to vedela 4 stovky bych za to nedala
24. lis 2011
Tak tohle přinesl včera manžel dom, že to tam za ty peníze nemohl nechat 😀 Adámek jak to viděl tahk hned spustil brrrm a nejradši by s autíčkama šel aji spat 🙂 Pořád si s tím hraje. A to sem měla strach že je na to ještě malej.