icon
73 / 85
Snídaňový set Play doh...
avatar

Káťo vzala bych modelínu.-)

11. říj 2011
avatar

Určitě todle Kači, playdoh je super, Majda jí má moc ráda a Táda bude určitě rád tvořit papání pro maminku a tatínka🙂
Asi jí taky vezmeme.

17. říj 2011
avatar
kackark
autor

@andara Už jí mám objednanou, tak se moooc těším 😵

17. říj 2011