
39 / 85
Realita nakonec dopadla ještě líp, než jsem si představovala.
je uzasnej jak je veliky?
1. lis 2011
Káťo udělali jste to moc krásný.-)
1. lis 2011
Ten je vážně nádherný a perfektně tam sedí 🙂
2. lis 2011
téééda tak tohle je fakt luxusnííííí
7. lis 2011
to je parádní,hafana máme taky doma 🙂
9. lis 2011
moc kr ásný pokojíček! Koberec je suprovní!
20. lis 2011
Hej úžasnej koberec já ho chci taký dětem do pokojíčku :d sice ho ještě budem zařizovat ale ten koberec je úžasnej 😀
26. bře 2012
je kolik jste za nej davaly??