
1 / 10
testik z dnesniho rana citl.25 na mamatestu 10 jsou carky uz stejne:)mame radost
obrovská gratulace,tak jste se dočkali,už víš kdy jdeš na prohlídku?
31. led 2011
kajulka001
autorno dnes jsem volala k doktorovi a zitra mem prijit sice nepocitam ze bude neco videt ale i tak budu treba klidnejsi jinak vam moc dekuju holky🙂
31. led 2011
moc ratuluju! Já jdu na první kontrolu až za týden.
1. únor 2011
gratulujeem ku krasnym dvom // 🙂