icon
6 / 10
21tt a bude to kluk:))
avatar

kráásné,to utíká už 21tt .-)

17. kvě 2011
avatar

strasne pulku uz mam za sebou ani nevim jak

17. kvě 2011
avatar

Utíká to opravdu rychle a další chlapeček do party!!Jaké máte jméno vybrané??

17. kvě 2011
avatar

joo jmeno bude boj:D

17. kvě 2011
avatar

😀 opět boj!!Tadeáška sis prosadila,ne?🙂

18. kvě 2011
avatar

To jo ale te to asi nepujde to bylo dohodnuto ze u druhyho je vyber na manzovi ale uz ten jeho vyber se mi moc nelibi:D

18. kvě 2011