
6 / 10
21tt a bude to kluk:))
kajulka001
autorstrasne pulku uz mam za sebou ani nevim jak
17. kvě 2011
Utíká to opravdu rychle a další chlapeček do party!!Jaké máte jméno vybrané??
17. kvě 2011
kajulka001
autorjoo jmeno bude boj:D
17. kvě 2011
😀 opět boj!!Tadeáška sis prosadila,ne?🙂
18. kvě 2011
kajulka001
autorTo jo ale te to asi nepujde to bylo dohodnuto ze u druhyho je vyber na manzovi ale uz ten jeho vyber se mi moc nelibi:D
18. kvě 2011
kráásné,to utíká už 21tt .-)