
2 / 21
mališkej bobek....kolik měl?
30. zář 2010
kajulka001
autor5 dni mu bylo
30. zář 2010
myslím cm a kilo při narození 🙂
30. zář 2010
myslím cm a kilo při narození 🙂
30. zář 2010
kajulka001
autorjo taaaak 2,90 a 49cm
30. zář 2010
maličkej 🙂)))))
30. zář 2010
kajulka001
autorto jo vlastne jeho vaha bylo to jediny co jsem v tehu nabrala je 3kg🙂
30. zář 2010
tak to závidím :_) já nabrala 20 🙂))))
30. zář 2010
kajulka001
autorale jak koukam na fotku co tu mas tak byli as rychle zase pryc
30. zář 2010
kdyz jsme dojeli z porodnice