icon
3 / 26
paní Důležitá
avatar

tak tahle fotka nemá konkurenci 😀

24. srp 2010
avatar

Paní hraběnka :o)

26. srp 2010
avatar

Taky mě hned napadlo, že hraběnka 😀 Úplně stejnou fotku mám s Aničkou, když měla asi 8 měsíců 🙂

2. zář 2010