
4 / 41
nuda v zoo
kammka
autorona byla hrozně unavená a bylo horko...a spíš ji bavěj králíci a prasata, ale ty máme doma, tak jsme tam ani nešly
5. črc 2010

ona byla hrozně unavená a bylo horko...a spíš ji bavěj králíci a prasata, ale ty máme doma, tak jsme tam ani nešly
Nuda v Brně? Madla bizony nebo co je to za skot může... miluje totiž pohádku "Bob a Bobek" a tam jim bizoni pokaždé otočí hospodu 😀