nejake boby
jka koupila ve vyprodeji za 35,-
15. říj 2014
v kauflandu.. ale v unoru ve slevach a mam i takové ty lžice a ty staly 5 kacek jedna.. mam zásobu pro horskou školu....
15. říj 2014
jka koupila ve vyprodeji za 35,-
v kauflandu.. ale v unoru ve slevach a mam i takové ty lžice a ty staly 5 kacek jedna.. mam zásobu pro horskou školu....
Jenom, aby bylo na čem jezdit. Petřík dostal minulé vánoce a ani jsme je nevyzkoušeli ☹