icon
23 / 28
Tak schválně, kdo z Vás má doma větší čurbes v pokojíku
avatar

to je prd ještě :D

27. bře 2010
avatar

To je Vojta??? Mi tady přijde mnohem starší 😉

28. bře 2010
avatar

my míváme i větší......heeeeeč🙂))

2. dub 2010