icon
1 / 1
avatar

Jeee 🙂 uplne se mi vybavil film Chyt me,kdyz to dokazes ❤️

28. bře 2018
avatar

Jak se na něj malý kouká! 😍 Úžasné 😊

28. bře 2018
avatar

To bude lamac divcich srdci😍

28. bře 2018
avatar

Nemluvil teď v jedněch zprávách ohledně nějakého Boingu?

28. bře 2018
avatar

👍🏻🌸

28. bře 2018
avatar

Jejda, co se stalo? 😞

28. bře 2018
avatar

@adelinaw nic pilotuje air bus 380 🌸👍🏻

28. bře 2018
avatar

@adelinaw nic, já tu reporáž zachytila je z části, nevím přesně o co jde, ale asi že v Praze teď přistává nějaký nový větší letoun, kvůli kterému bylo pár věcí potřeba přizpůsobit. A mluvil tam jeden pilot, který vypadal jak ,,táta hrdina". Tak jsem si říkala jestli to není ten z koníka 😉

28. bře 2018
avatar

Myslim, že je jediný Čech, který ho pilotuje, co jsem tedy pochytila ze zpráv 🙂

28. bře 2018
avatar

Proste chlap v uniforme 😍 😉

28. bře 2018
avatar

@luckaaap přesně tak 👍🏻 Zatím jediný 👍🏻
Ale náš táta není CZ
@alubif

28. bře 2018
avatar

@katarinadubai jee, ja si taky myslela, ze ten jediny cech je tvuj chlap. Jsem to hned rikala manzelovi. No nic no, ze jsem se spletla mu vykladat nebudu😂

28. bře 2018
avatar

@katarinadubai aha, tak to byl někdo jiný, ale byl tam v záběru nějeký obří stroj Emirateairlines a pak tam naskočil ten rozhovor s tím pilotem. Ale byl mu hodně podobný.

28. bře 2018
avatar

@alubif kde to dávali? Podívám se v archivu a pak řeknu kdo to byl 😉

28. bře 2018
avatar

@katarinadubai bylo to na Nove ve vecernich TN. Ale uz nevim ktery den...

28. bře 2018
avatar

Mozna nedele...

28. bře 2018
avatar

Krasne foto

28. bře 2018
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

@makynaeliska Já jsem se lekla, že se stal nějaký průšvih. Ten "hrdina" v popisku mě zmátl.☺ Ale určitě, každé uniformované povolání je velmi náročné a zaslouží si respekt, úctu a obdiv. Je fakt, že si to v běžném životě příliš neuvědomujeme a bereme to jako samozřejmost.

29. bře 2018
avatar

@adelinaw nic se nestalo 🙈
Táta je náš hrdina jelikož začal lítat s dvoupatrovým Airbusem A380. Obecně povolání pilota je obdivuhodné. Co se týče dalších povolání v uniformě - velký respekt

29. bře 2018
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
29. bře 2018
avatar

@katarinadubai já mám sestřenku pilotku 🙂 ale lítá teda jenom jednopatrákem 😀

30. bře 2018