Takoveho tatu bych si taky nechala libit 😍
Paaaani 😊 tak takhle to tam vypada 😯🙂 🛩a malej je opravdu nadhernej 😍
Proč hrdina? 🤔 Stalo se něco?
@lucca13 přesně tak 😉
@janette82 je to náš hrdina. To co dokázal v kariéře jen málo kdo dokáže - lítá s největším letadlem na světě Airbus A380 😊😊😊
Já bych to tam pomačkala...😁
@janette82 he to náš hrdina nikomu nevnucuju aby se obdivoval 😉
@krepiska přesně tak ☺️☺️☺️
Jee dlouho jsem tu nebyla a malý hrozně vyrostl 😊
@katarinadubai ahoj, trochu neskoro sa zapájam k príspevku (som tu nová 😀 ). Tak krásne píšeš o svojom mužovi...🌹 Nech Vám láska vydrží navždy! 🍀❤ Pozdravujem kolegu 😉 a len tak čisto zo zvedavosti, ak to nie je tajomstvo - ako sa mu podarilo prepracovať k typovke A380? Ja mám "len" TR A320, aj to iba vďaka predchádzajúcemu zamestnávateľovi, ktorý mi to zafinancoval (za čo som sa zaviazala odpracovať u neho min. 5 rokov). Platiť si to sama - tak si asi doteraz dávam kolečká na Cessne. 😋

Oo tech cufliku 😲😛