
8 / 11
porodnické vložky
me docela vyhovovaly, ale jsou docela male.Po porodu jsem si jich musela dat nejmin deset do katat 🙂, ale v dalsich dnech budou prima.
23. bře 2011
Tyhle jsem si musela dávat dvě. Ty porodnické jsou lepší - příště si je určo koupím.
21. kvě 2011
Jsou celkem dobré, ale na můj vkus málo prodyšné. Nejlepší jsou klasické porodnické vložky (myslím že buničina potažená takovou gázou). Mají je určitě ve zdrav. potřebách. Jsou hooodně prodyšné.