
5 / 10
svrchňáky Kikko
také nejsem spokojená s těmito svrchňáčky ☹
30. bře 2011
Taky mám zkušenosti s těmito svrchňáčky a nedoporučuji - velmi špatně drží...
30. bře 2011
já jsem je ani nepoužila. dostala jsem jedny a hned jak jsem je uviděla, tak jsem je odložila pro případ nouze. naštěstí nenastala. nedokážu si představit, že bych je dítěti dala, na první pohled jsem měla dojem, že nemůžou fungovat. jednak vůbec nedrží a druhak i ten tvar - myslím, že by protékaly.
30. bře 2011
Jejda tohle myslím si nejsou moc ideální svrchňáky ☹