icon
5 / 10
svrchňáky Kikko
avatar

Jejda tohle myslím si nejsou moc ideální svrchňáky ☹

30. bře 2011
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

také nejsem spokojená s těmito svrchňáčky ☹

30. bře 2011
avatar

Taky mám zkušenosti s těmito svrchňáčky a nedoporučuji - velmi špatně drží...

30. bře 2011
avatar

já jsem je ani nepoužila. dostala jsem jedny a hned jak jsem je uviděla, tak jsem je odložila pro případ nouze. naštěstí nenastala. nedokážu si představit, že bych je dítěti dala, na první pohled jsem měla dojem, že nemůžou fungovat. jednak vůbec nedrží a druhak i ten tvar - myslím, že by protékaly.

30. bře 2011