
9 / 10
jedna várka svrchňáků
katie_25
autor@saminomimino no já mám ve vel.S ty fialový a pak ještě jedny, ty jsem měla objednaný, přišly teprv v pátek a ty bílé a zoo jsou větší velikost..
24. dub 2011
máme imse vimse a super, pak Baby Lucy, ty nejsou tak pěkné, dávám na noc a Sweet monkey taky super a teď mám haipa daipa se sloníkama, teprve zkoušíme, tak uvidím
3. lis 2011
taky potřebuju dokoupit,mám jen jedny ☹