
11 / 80
bebecar stylo class
tenhle chci taky 🙂 Je to pecka retro :D A hlavně jsou u něj aretační přední kolečka a hlvaně... HOUPACÍ :D Těch dneska moc není. má vše co potřebuju: velká kola + houpání + velká korbička, tak se tam super vejdeš i s fusakem 🙂
15. led 2011
katie_25
autor@standa_2010 jj, je skvělej :o))
15. led 2011
je moc krásnej
27. led 2011
ten nemá chybu😉
4. dub 2011
Tak tento,ale tmavě modrý jsem chtěla než jsem uviděla Teutonku eleganci.
9. dub 2011
jéé, bomba 🙂