icon
5 / 5
Terezka - 3D/4D UTZ 18.2.2011
avatar

jůů,krásná taky máme povedený z minulého týdne .-)

9. bře 2011
avatar

@saminomimino díky, konečně se mi fotku povedlo vložit :o)

9. bře 2011
avatar

Prekrasne,to bude krasna princezna.

9. bře 2011
avatar

@januzza80 dííky a taky pěkná rošťanda, na utz na nás vyplázla jazyk :o)

10. bře 2011
avatar

ta je krásná 🙂

11. bře 2011
avatar

@misak74 díky :o)

11. bře 2011
avatar

nááááádhernáááá 🙂

14. bře 2011
avatar

boze krasna! 🙂
, my tu nasi uz taky videli - oblicejik ikdyz ne 3D

10. dub 2011