
19 / 57
28+5tt, 48kg, pas 84cm
katie_25
autor@kaatulka08 jéé ahoj a dííky, jak se máš ty?
20. bře 2011
my se máme dobře 🙂 taky už nám pěkně roste 🙂 a malá řádí jak o život
20. bře 2011
katie_25
autor@kaatulka08 tak to je fajn,joo to mi povídej .. naše malá si tam taky dělá disco, už se asi otočila páč mě kope málem do žeber a hodně do levého boku :o))
20. bře 2011
tak to jsme na tom stejně.taky začala kopat do žeber☹ s tim rozdílem, že mě do pravého
21. bře 2011
katie_25
autor@kaatulka08 naše malý fotbalistky :o))
21. bře 2011
jj to je přesný 🙂 ale i přesto si to užívám
21. bře 2011
katie_25
autor@kaatulka08 jj, také si to užívám ..
21. bře 2011
Krásnej pupíček! 🙂
7. dub 2011
závidím, já ve 28tt už měla +10kg, takže 59kg jak vyšitých...
9. dub 2011
no jo.. krasny brisko.. 🙂
10. dub 2011
No myslím že se všechny těhulkx ve třetím trimestru cítí velice podobně. natěšené, že už se to blíží, ustrašené jak to ude probíhat a taky nafoukléééé jen se vznést 🙂
11. dub 2011
Krásný bříško 🙂) moc ti to sluší