
24 / 57
Začínáme 38tt, 51,5kg, v pase 94cm
taková malá váha? neskutečné🙂
ale bříško nádherné..
16. kvě 2011
Tak o takové váze marně sním i když nejsem těhotná 🙂 Sluší ti to!
16. kvě 2011
máme úplně stejný pupíček,ty holky se poznaj 🙂jen ta váha,s tou jsem začínala těhu ale já jsem vysoká,takže to bylo akorát
16. kvě 2011
katie_25
autor@saminomimino jj, pupíčky :o)) no já jsem prcek :o)
16. kvě 2011
tak to jo, 154cm.. 🙂 to pak ten pupicek je jen k prasknuti! Do tebe se toho ale vejde 😀!!!! Bych cekala, ze budes mit mensi miminko, ale asi bude pekna, ta Terezka!!! Moc vam to obema slusi!!!
26. kvě 2011
teda krásný pupík a ta váha.... luxusní