
29 / 57
14 dní po porodu
cvičila jsi, nebo používala stahovací pás?
11. črc 2011
No super! Taky se mi hned stáhlo, máme to ale štěstí, co 😅 Jsem ale zvědavá, jak budeme vypadat po druhém mimču, to už asi taková paráda nebude...☹
11. črc 2011
Trapnáááá😀. Já měla ještě tři měsíce břicho jak v sedmým měsíci, předpokládám, že teď to bude zhruba stejný😀
11. črc 2011
tak to me rozhodilo 🙂
11. črc 2011
úžasný! veliká závist! mě jdou kilča taky jen do břicha, ale pochybuju, že budu mít takový štěstí...
12. črc 2011
tak to je super teda .. krásné bříško, rychle zatáhlé, kéž by to tak bylo i u mě 🙂 tiše závidím