
1 / 203
Pár minut na světě
Je moc krásná, úplně bych brečela, když si vzpomenu jak jsem takhle viděla svoji holčičku. Gratuluju 🙂
16. čer 2011
krásné,krásné,konečně co 🙂gratulka!!
17. čer 2011
Krásná! A šišatou hlavičku měla jako náš Vlastík 😀
1. srp 2011
Krásná :o)
8. zář 2011
Ta má,ale vlásku :o)