
4 / 203
přisátí
tohle já jsem bohužel nezažila,šla jsem na císař ☹ My to zkoušeli až druhý den nějak odpoledne,až mě přivezli z JIPky...
18. kvě 2012
katie_25
autor@kotatko_nikolka a podařilo se?
19. kvě 2012
@katie_25 jj,krásně se přisála 🙂
19. kvě 2012
krasna fotka🙂)