
6 / 203
a už jsme doma
je nadherna gratulujeme
16. čer 2011
To je vláskůůů....a to jsme si myslela, že náš Maxííček je vlasatec 😀
16. čer 2011
Jůůů ta je krásná a vlasatá.🙂
17. čer 2011
Krásná... a přijde mi, že ti je strašně podobná 🙂
17. čer 2011
Moc krásná!!! 🙂
17. čer 2011
moc krásná, šikulka to je 🙂
17. čer 2011
teda fakt dobrej kohout, my mely a mame kratounke.. a taky sme cekali nez vyleze, vyhaneli jsme kazdej vecer. POvedla se vam 🙂
27. zář 2011
páni ... ta měla vlasů! 😵 jako panenka ... krásná
30. zář 2011
nádherná holčička a tolik vlásků 🙂
2. srp 2012
jee Kačí ta má vlásků 🙂 krásná