
7 / 203
u mamky je stejně nejlíp
Moc vám to sluší!
16. čer 2011
Gratuluji ke krásné vlasaté holčičce!!!!! Obě jste kočky 🙂
16. čer 2011
Sluší vám to holky 🙂
17. čer 2011
Moc vám to spolu sluší🙂. A já tu sedím a slzím 😵
17. čer 2011
Malá je nádherná, strašně moc gratuluju a přeju ať jste šťastní ♥
17. čer 2011
Moc amoc gratuluji, moc Ti to s malou Terezkou sluší 🙂
19. čer 2011
moc krásná fotečka
24. čer 2011
Gratuluji, sluší vm to, jak mamince, tak malé Terezce 🙂
10. zář 2011
krásná fotečka, taky bych si jednou přála Terezku tak snad se nám to podaří, přeji hodně štěstíčka a zdravíčka!!
12. zář 2011
Maminka vypadá spíš jak starší sestřička 😵 Krásné holky obě dvě 😵
2. pro 2011
teeda holky vám to tak sluší