icon
7 / 203
u mamky je stejně nejlíp
avatar

teeda holky vám to tak sluší

16. čer 2011
avatar

Moc vám to sluší!

16. čer 2011
avatar

Gratuluji ke krásné vlasaté holčičce!!!!! Obě jste kočky 🙂

16. čer 2011
avatar

Sluší vám to holky 🙂

17. čer 2011
avatar

Moc vám to spolu sluší🙂. A já tu sedím a slzím 😵

17. čer 2011
avatar

Malá je nádherná, strašně moc gratuluju a přeju ať jste šťastní ♥

17. čer 2011
avatar

Moc amoc gratuluji, moc Ti to s malou Terezkou sluší 🙂

19. čer 2011
avatar

moc krásná fotečka

24. čer 2011
avatar

Gratuluji, sluší vm to, jak mamince, tak malé Terezce 🙂

10. zář 2011
avatar

krásná fotečka, taky bych si jednou přála Terezku tak snad se nám to podaří, přeji hodně štěstíčka a zdravíčka!!

12. zář 2011
avatar

Maminka vypadá spíš jak starší sestřička 😵 Krásné holky obě dvě 😵

2. pro 2011
avatar

@marinka díky :o)

3. pro 2011