icon
12 / 203
princezna v kočáře
avatar

nádhernej kočárek 🙂 opravdu pro princeznu 🙂

11. črc 2011
avatar

jůůů krásnej, už se taky těším, až vyjedeme

11. črc 2011
avatar

krásný kočárek

1. srp 2011
avatar

královský kočár... :o) Takový jsem ještě nikdy neviděla, alespoň ne v tomhle století 😀, vypadá nádherně 🙂

24. srp 2011
avatar

Narazila jsem na Vaše album náhodně - Já jsem teda na nové moderní kočárky, ale tento je teda taky úžasný - má své kouzlo - nádhera a máte moc krásnou holčičku - ta má vlásků.

24. srp 2011
avatar

super kočárek 🙂

10. zář 2011
avatar

krásnej kočárek.. Ten je od John Nell že? 🙂

11. zář 2011
avatar

teda paradni kocar a ta azaclonka me dostala

27. zář 2011
avatar

@qitecek
@monny89
holky, je to inglesina classica 😉

katie, je vážně úžasný! manželovi se taky líbil béžový, ale když my jsme ho kupovali, tak měli jen tu tmavší variantu a ta se nelíbila mně. kdyby byla tahle světlejší, tak bych teda nevěděla 😵

30. zář 2011
avatar

@ikarkulka Já vím že to je Inglesina, ale ptala jsem se jestli je zakoupená od John Nell (nyní už vím, Katie mi to řekla na procházce) 😀 Ale díky 🙂

30. zář 2011
avatar

@monny89 aha, myslela jsem, že john nell je nějaká značka nebo edice 😅 😀

30. zář 2011
avatar

@ikarkulka Nééé, John Nell je obchod, a tam tyhle luxusní káry mají 😀

30. zář 2011
avatar

@monny89
@ikarkulka jo tak jste to tady už vyřešily ..:o) my když se rozhodli pro Inglesinu, tak měli jen tu modro-bílou, prodavačka nás poslala do jejich druhého obchodu, a tam zas měli jen tu tmavší hnědou, tak jsme se na tuto světlou jeli podívat na veletrh a bylo jasno.. jinak dnes si Terka strhla záclonku, tahala za ní tak dlouho, až sucháč povolil..

30. zář 2011
avatar

krása!

12. lis 2011