
jůůů krásnej, už se taky těším, až vyjedeme
krásný kočárek
královský kočár... :o) Takový jsem ještě nikdy neviděla, alespoň ne v tomhle století 😀, vypadá nádherně 🙂
Narazila jsem na Vaše album náhodně - Já jsem teda na nové moderní kočárky, ale tento je teda taky úžasný - má své kouzlo - nádhera a máte moc krásnou holčičku - ta má vlásků.
super kočárek 🙂
krásnej kočárek.. Ten je od John Nell že? 🙂
teda paradni kocar a ta azaclonka me dostala
@monny89
@ikarkulka jo tak jste to tady už vyřešily ..:o) my když se rozhodli pro Inglesinu, tak měli jen tu modro-bílou, prodavačka nás poslala do jejich druhého obchodu, a tam zas měli jen tu tmavší hnědou, tak jsme se na tuto světlou jeli podívat na veletrh a bylo jasno.. jinak dnes si Terka strhla záclonku, tahala za ní tak dlouho, až sucháč povolil..
krása!
nádhernej kočárek 🙂 opravdu pro princeznu 🙂