
28 / 203
...ale už je to OK :o))..náušničky jsou dědičný, starý 85 let
a jsou teda moc krásný 🙂
22. srp 2011
krásné náušničky, také máme po prababičce, které dostane naše Agátka a Beátce necháme vyrobit úplně stejné, jen s jiným kamínkem.
28. pro 2011
Já mám podobné, akorát s kytičkou a červeným kamínkem, co jsem měla, když jsem byla malá.. taky rodinná památka 🙂 akorát snad je jednou dám své dceři.. Sebík je nosit určitě nebude.. 😀