icon
44 / 203
a šila jsem novou deku s minky
avatar

krásná, si fakt šikula 🙂

8. zář 2011
avatar

Můžu se zeptat, kde jste sehnala tu látku s plastickými puntíky?

3. kvě 2012
avatar

@bella22 ta látka se jmenuje Minky, mám ji koupenou z Fleru - uživatel Látky v síti ..

3. kvě 2012
avatar

@katie_25 děkuju!!🙂

3. kvě 2012