
2 / 2
všechny testíky
katie_25
autordííky, nejlepší je ten poslední :o))
12. říj 2010
téééééda to je sbírka 😲 😀
26. lis 2010
Já i na tom prvním vidím jasnou a zřetelnou čárku 😀 ale chápu, že jistota je jistota.. 😀 a pak jestli jsem dobře pochopila vy jste se o mimi pokoušeli celkem dlouho, že?
26. lis 2010
Aha, tak to psal na červňátkách kdosi jiný, že se mu nedařilo téměř tři roky 😲 😖 Nám se to tentokrát podařilo vlastně taky na poprvé, ale vzhledem k tomu že jsem si to myslela.. bolela mě prsa, chvílema jsem byla dost utahaná a cestou z dovči mi v letadle bylo děsně zle.. tak mě to ani až tak nepřekvapilo 🙂
26. lis 2010
gratuluji, také mám takovou hromadu testíků🙂