
34 / 52
svetýrek pletla mamka
krásné🙂
21. bře 2011
mamka babicka nebo maminka Terezky? 🙂 Je to nadherny kompetek!!!! Asi budu muset taky neco uplest, mam rozpletene bile saticky taky s azurovym vzorkem.. ale tohle je sladke!
7. dub 2011

krásné🙂
mamka babicka nebo maminka Terezky? 🙂 Je to nadherny kompetek!!!! Asi budu muset taky neco uplest, mam rozpletene bile saticky taky s azurovym vzorkem.. ale tohle je sladke!
Moc krásné