icon
6 / 52
ušila jsem pro malou
avatar

ty jseš šikulka.. 🙂 To jsou nádherný hračky 🙂

27. bře 2011
avatar

Týýýý jo!!!! Tak to jsi teda dobrá 🙂

27. bře 2011
avatar

moc pekne!!!

7. dub 2011
avatar

Nádherné..Chystám se vytáhnout stroj po babičce🙂

14. dub 2011
avatar

moc pěkné 😵 akorát z vlastní zkušenosti nedoporučuju ty knoflíky, dětičky je moc rády ukusují, utrhávají a strkají do pusinky ☹

14. dub 2011
avatar

překrásnéééé 🙂 !!!

14. dub 2011
avatar

@janamic dííky.. :o)

14. dub 2011
avatar

Šikulka 😅

15. kvě 2011