
6 / 52
ušila jsem pro malou
Týýýý jo!!!! Tak to jsi teda dobrá 🙂
27. bře 2011
moc pekne!!!
7. dub 2011
Nádherné..Chystám se vytáhnout stroj po babičce🙂
14. dub 2011
moc pěkné 😵 akorát z vlastní zkušenosti nedoporučuju ty knoflíky, dětičky je moc rády ukusují, utrhávají a strkají do pusinky ☹
14. dub 2011
překrásnéééé 🙂 !!!
14. dub 2011
Šikulka 😅
15. kvě 2011
ty jseš šikulka.. 🙂 To jsou nádherný hračky 🙂