
@annamariea prodává se za 23tis.. my dostali slevu, takže nás stál necelých 20tis
@katie_25 No je super. Akorat bych se bala te svatle barvy.
@annamariea no uvidíme, člověk si musí dávat víc pozor, ale samozřejmě se tomu ušpinění stejně nikdy nevyhneš :o)
je krásný.....a počkej až stím vyjedeš jak se lidi budou otáčet......jak je dlouhý aby ti v tom princezna nějakou dobu vydržela....a pak sporták taky něco takového?
jojo to si vychutnávej jak se po vás budou lidi otáčet 🙂 taky by me zajimalo jak je to pak se sportákem, a dá se normalne slozit do auta?? to jsou otázky co? ale ja takový kočár snad na živo ani neviděla, ale i tak se u něj rozplývám 😉
vleze do auta ( podvozok sa zaklapne do seba, rukojeť sa oddelí), krásne sa s ním hojdá, je možné použiť autosedačku na podvozok...paráda! Len sa priprav že kočiar "drncá", hlavne kovový košík, doporučujem vystužiť 🙂
@slunce09 korbička je dlouhá, nevím teda přesně cm, ale měla jsem v něm i na zkoušku zimní fusak a dobrý .. uvnitř je polohovatelný, takže se pak dá i matrace přizvednout, by mohlo dítko kouka ven ..sporťák k tomu je také, ale ten my nekupovali, nelíbilo se nám to celkově s podvozkem
@sabkaaa
sporťák se k tomu dá koupit, ale nám se ta kombinace s podovzkem nelíbila, vypadá to divně..takže budeme kupovat sporťák pak jiný a složit se dá krásně, sundáš korbičku, sundáš rukojeť, ty pružiny sklopíš do košíku a je to ..popř.můžeš i sundat jednodušše i kolečka
@sshiva aha, díky za radu, no jo když ono je to skoro všechno kovový :o)
ke krásný🙂 Ale na můj vkus moc světlý:(
U nás v Orlové taky jeden jezdí, hnědý! Vždycky si můžu hlavu ukroutit 😀, jak koukám. Bombastický!
Určitě bude, protože taková nádhera se jen tak nevidí 🙂. Miminko v něm bude určitě šťastné..Přeju snadný a krásný porod a zdravé děťátko.
Kolik ta krasa stoji?