Taky mám, těším se!!! 🙂
15. únor 2016
Taky jdu 😉
15. únor 2016
katkammv
autorTak to jsem zvědavá kolik konikovek tam bude 😀
15. únor 2016
Holky, uzijte si to, byla jsem na nem 3x, ty koncerty jsou uzasne, on to proste umi 😍 Zlin byl muj posledni koncert, snad se jeste nekdy dostanu, i kdyz on uz "konci" ponekolikate 😃😃😃
15. únor 2016

Wow,tak ted mi srdce zaplesalo! 😀