icon
100 / 104
mamka navštívila HM a zase něco Natynce koupila
avatar

Krásné! Můžu se pozeptat na cenu?

6. srp 2012
avatar

@v.e.r.c.a ty trička myslím něco okolo 150kč a svetr 270kč,není to nejlevnější,ale jednou za čas zainvestuju,koupila jsem teda vl. už větší,protože roste jak z vody 🙂

6. srp 2012
avatar

@katkapardubice Díky, já HM miluju a hlavně mají kvalitní oblečení. Asi se tam taky vydám 😀

6. srp 2012
avatar

@v.e.r.c.a já ho taky miluju 🙂mají super materiál,vše perfekně pružné a příjemné na dotek 🙂a teď teda dokonce mají u nás slevy

6. srp 2012
avatar

Také kupuji HM teď jsem objednávala HM A NEXT tak už se těším až to dorazí🙂

6. srp 2012
avatar

@bedovka já objednávku Next čekám tento týden,to budou pro mě Vánoce 🙂

6. srp 2012