icon
24 / 104
avatar

opravdu krásné! Mám ráda originální vkusné kousky🙂paní šikovná

19. led 2011
avatar

opravdu nádhera 🙂

19. led 2011
avatar

krásný, přesně takovýho pějka máme, jen ne zelenýho🙂) mohla by jsi mi prosím poslat kontakt na paní co ti to šije? Díky.

2. únor 2011
avatar

pejska samozřejmě🙂

2. únor 2011
avatar

posílám odkaz,http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=147811
paní je velice šikovná a ušije co si budete přát,foto zde vložené je z její dílny 🙂

2. únor 2011
avatar

díky moc🙂) písni pak ještě jak jsi spokojená, až budeš mít doma.

2. únor 2011
avatar

Opravdu moc pěkné 🙂

23. črc 2011
avatar

to je fakt nadhera muzu poprosit o kontakt na pani popripade odkaz

22. říj 2011