
24 / 104
opravdu nádhera 🙂
19. led 2011
krásný, přesně takovýho pějka máme, jen ne zelenýho🙂) mohla by jsi mi prosím poslat kontakt na paní co ti to šije? Díky.
2. únor 2011
pejska samozřejmě🙂
2. únor 2011
katkapardubice
autorposílám odkaz,http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=147811
paní je velice šikovná a ušije co si budete přát,foto zde vložené je z její dílny 🙂
2. únor 2011
díky moc🙂) písni pak ještě jak jsi spokojená, až budeš mít doma.
2. únor 2011
Opravdu moc pěkné 🙂
23. črc 2011
to je fakt nadhera muzu poprosit o kontakt na pani popripade odkaz
22. říj 2011
opravdu krásné! Mám ráda originální vkusné kousky🙂paní šikovná