
29 / 104
manžel vybíral,po technické stránce je prý nejlepší,tak mu musím věřit :)
Taky mám 🙂 vybíráno také podle nejlepších parametrů 🙂
25. říj 2011
Souhlas, používáme už 3 roky (cca rok i s monitorem dechu, teď jenom jako hlasovou chůvičku) a za chcíli bude hlídat další naše miminko 🙂. A má super dosah, chodíme večer i na návštěvu k sousedům do vedlejšího domu a pohoda 🙂
4. pro 2011
katkapardubice
autortak jsem ráda,že je spokojenost,měli jsme jí zkušebně zapnutou,ale jaksi bez českého návodu jsem byla ztracená 🙂moc funkcí..tak snad se dopracuju ke správnému používání 🙂
4. pro 2011
taky máme .. nemůžu pro ti andílkovi říct ani Ň 🙂