icon
3 / 104
tak nakonec to rozsekla AKCE :)Bude to caffelate
avatar

U nás také vyhrál tento kočárek i v této barvičce. 🙂 Je krásný!

20. zář 2011
avatar

moooc krásný !!!

22. zář 2011
avatar

Také máme,jen celý černý...už se těším až vyjedeme🙂)

13. říj 2011
avatar

máme a max. spokojenost

12. led 2012
avatar

Má kamarádka, korbička je fajn, ale sporťák hodně malej, už v roce se malýmu nevešli nožičky na stupínek. Co jsem četla, tak ten sporťák opravdu nic moc ☹

12. led 2012
avatar

@innes no necháme se překvapit,popřípadě koupíme něco většího

12. led 2012
avatar

Také máme a je fajn 😉

29. led 2012
avatar

jé, taky ho mám a taky mě přesvědčila akce

17. kvě 2012
avatar

Ten sporták nemá stříšku? to se musí dát z hluboké korby, nebo jak? dik

17. kvě 2012
avatar

@adelka21 nene stříšku má,jukni na moje stránky o nákupech pro Natálku,tam jsem ten celý kočárek nafotila.

17. kvě 2012
avatar
17. kvě 2012
avatar

Úžasný kočárek, co? 🙂

4. črc 2012
avatar

@elynka z mojí strany zatím velká spokojenost 🙂

5. črc 2012
avatar

já si koupila taky v zelené barvě doufám ,že budu spokojená taky 🙂

20. čer 2013
avatar

@danca1810 na druhé dítě si pořídím asi ten samý kočárek,ale s otočnou sedačkou,po zkušenostech je to fakt výhoda 🙂

21. čer 2013
avatar

já u prvního měla patrona F3 a vůbec jsem tu otočnou sedačku nepouživala Filípek rád koukal ven 🙂

21. čer 2013