
8 / 104
podvozek :)
katkapardubice
autorno jak mě bylo řečeno...na LIBERTU nemá žádný kočárek,tak jsem se musela smát,ale prostorný o proti jiným to je,to máš pravdu
24. zář 2011
No nechci vám kazit iluze, ale prostorný právě moc není... mám jej doma a používali jsme jej max. do roka až roku a půl, malá z něj rychle vyrostla ☹ Má krátkou opěrku zad ☹
4. říj 2011
Kamrádka má Jané slalom a tu opěrku zad jsme schválně přeměřily a u Jané byla delší jen o 2cm.
14. říj 2011
podvozek se mi líbí nejvíc 🙂 🙂. je super, jen ten sporťáček mě malinko štvce, že není otočný, ale jinak je dost prostorný, když sleduju ostatní kočárky